محل تبلیغات شما
اعلان سازمان بهداشت جهانی WHO برای راه اندازی کروناویروس در واتس اپ
20 مارس 2020

برای افزایش دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد ، WHO با واتس اپ و فیس بوک همکاری کرده تا امروز سرویس جدید پیام رسانی هشدار بهداشتی WHO را راه اندازی کند. سرویس مبتنی بر واتس اپ از طریق تلفن های همراه خود اطلاعات حیاتی درباره COVID-19 را برای میلیون ها نفر در اختیار شما قرار می دهد. این سرویس ها از یک chatbot هوش مصنوعی برای ارائه اطلاعات به روز در مورد بیماری همه گیر ، از جمله نحوه محافظت از خود ، سؤال ها و پاسخ ها و جدیدترین اخبار و مطبوعات استفاده می کنند. خدمات Health Alert اکنون به زبان انگلیسی در دسترس است و هفته آینده به زبان های دیگر معرفی می شود. این بخشی از ابتکار عمل گسترده WHO برای همکاری با شرکتهای فناوری برای دستیابی به اطلاعات دقیق بهداشتی به دست افرادی است که در این زمان مهم نیاز دارند.

جوانان "شکست ناپذیر نیستند"
20 مارس 2020

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی در سخنانی در نشست خبری رسانه ای COVID-19 گفت:

اگرچه افراد مسن بیشترین ضربه را دارند ، اما افراد جوان نیز از این امر در امان نیستند.

داده های بسیاری از کشورها به وضوح نشان می دهد که افراد زیر 50 سال تعداد قابل توجهی از بیماران نیازمند بستری را تشکیل می دهند.

امروز برای جوانان پیام دارم: شما شکست ناپذیر نیستید. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته قرار داده، و یا حتی شما را بکشد.

حتی اگر بیمار نشوید ، انتخاب هایی که در مورد مکان انجام می دهید می تواند تفاوت زندگی و مرگ برای شخص دیگر باشد.

من سپاسگزارم که بسیاری از جوانان این کلمه را پخش می کنند و نه ویروس. "

آلبالو آسپرین را بی اعتبار می کند

انرژی های تجدید پذیر

محلول ضدعفونی کننده خانگی پاک تک، قاتل شگفت انگیز ویروس ها و باکتری ها

، ,who ,ها ,واتس ,اطلاعات ,های ,راه اندازی ,who برای ,واتس اپ ,بهداشت جهانی ,سازمان بهداشت ,سازمان بهداشت جهانی ,اعلان سازمان بهداشت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mark's memory جغرافیای ایران زمین irangeography fastrolmusi اشعار و دلنوشته های نیما اسدی مجله سرگرمی وتفریحی زاویــــــه مدرسه شاد گپی با خط خطی های من خاطرات تیپ تفنگداران بندرعباس bancbathreto produsenla